КП «Водоканал» інформує про встановлення тарифів

КП «Водоканал» інформує про встановлення тарифів КП «Водоканал» інформує про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 22.03.2017р. №310 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» КП «Водоканал» (м. Запоріжжя) встановлено наступні тарифи:

Споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення:

на централізоване водопостачання – 2,30 грн за 1 куб. м (без ПДВ)

2,760 грн за 1 куб. м (з ПДВ);

на централізоване водовідведення – 2,37 грн за 1 куб. м (без ПДВ)

2,844 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

Споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення:

на централізоване водопостачання – 5,91 грн за 1 куб. м (без ПДВ)

7,092 грн за 1 куб. м (з ПДВ);

на централізоване водовідведення – 4,13 грн за 1 куб. м (без ПДВ)

4,956 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

Зростання тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення відбулося у зв’язку з зростанням основних складових тарифів, а саме:

  • • витрат на оплату праці у зв’язку із змінами у діючому законодавстві;
  • • витрат на реагенти у зв’язку із зростанням ціни на хлор на 57,2%, коагулянт – на 16,5%, гіпохлорит натрію – на 60,7%;
  • • витрат на електроенергію у зв’язку із зростанням тарифів на електроенергію 2 класу напруги на 2% та ін.

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22.03.2017р. №311 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року №2868) КП «Водоканал» (м. Запоріжжя) встановлено наступні тарифи (з використанням внутрішньобудинкових систем):

– на послугу з централізованого постачання холодної води 6,52 грн за 1 куб. м (без ПДВ)

7,824 грн за 1 куб.м (з ПДВ);

– на послугу з централізованого водовідведення 4,55 грн за 1 куб. м (без ПДВ)

5,46 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

Зростання тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) відбулося в основному за рахунок зростання тарифів на централізоване водопостачання на 8,4% та централізоване водовідведення на 8,7%.
← Предыдущая заметка
Стоимость отопления и воды будут рассчитывать по-новому
→ Следующая заметка
Переходим на летнее время