В Запоріжжі пройшов семінар з підготовки будинків до зими

Запорізький ресурсний центр «КРУГ» спільно з департаментом житлово-комунального господарства Запорізької міської ради 28 липня 2015 року в КЗ БК «Орбіта» провів семінар «Управління майном та господарська діяльність ОСББ/ЖБК. Підготовка до роботи в осінньо-зимовий період»

В семінарі прийняли участь заступник міського голови Бородай О.М., депутат міської ради Рекалов Г.О., представники управлінь та відділів житлово-комунального господарства органів місцевого самоврядування та державної влади і голови ЖБК та ОСББ м. Запоріжжя та Запорізької області.

В ході семінару, про Правила підготовки теплових господарств до опалювального періоду розповіла Раїса Малишенко — заступник начальника відділу енергетичного нагляду Інспекції Держенергонагляду в Запорізькій області.

Практичні поради щодо оформлення документів при підготовці будинку до опалювального сезону і дії персоналу при аварійних ситуаціях дала Ірина Сінделі — голова Асоціації «Власників житлових будинків Мелітополя».

Алла Кіщак — начальник відділу розвитку Концерну «Міські теплові мережі» м. Запоріжжя дуже дохідливо і доступно донесла інформацію про технічні вимоги до обладнання теплових мереж у житлових будинках, а також про регулювання внутрішньобудинкових мереж теплопостачання та улаштування ІТП.

Вадим Демченко — начальник департаменту інвестиційної діяльності КП «Запорізьке міське інвестиційне агентство» ознайомив присутніх з можливими заходами необхідними для підвищення енергоефективності та енергозбереження в житловому будинку.

Тонкощами виготовлення та встановлення енергоефективних вікон поділився Віктор Шабельник — директор з розвитку ВАТ «Віконда».

Про можливості фінансування робіт з енергозбереження та енергоефективності в житлових будинках в рамках державної програми надали інформацію Олексій Белевский — представник ЗОУ АТ «Ощадбанк» і Станіслав Кириченко — АБ «УКРГАЗБАНК».

Підсумки семінару підвела керівник Запорізького ресурсного центру «КРУГ» Любов Карпенко.
← Предыдущая заметка
Кто ответственный за энергетическую эффективность жилого сектора
→ Следующая заметка
Фахівців ЖКГ запрошують на семінар