Львівщина в очікуванні 1,5 млн євро від Данії

За інформацією, наданою інтернет-ресурсом Galinfo, Львівщина отримає грант на суму 1,5 млн євро від Данії на встановлення вітряків в рамках співпраці в галузі альтернативної енергетики. Таку пропозицію було оголошено під час зустрічі голови львівської Облдержадміністрації Олега Синютки з президентом Данської бізнес-асоціації Ларсом Вестб’єргом.

Українські фахівці з питань енергоефективності та відновлювальної енергії вважають безцінним досвід Королівства Данії у названій галузі, особливо під час стрімкого зростання вартості енергоносіїв. Сьогодні Україна робить перші кроки у напрямку енергозбереження, тому чимало вітчизняних та іноземних підприємців намагаються інвестувати саме в альтернативну енергетику, аналізуючи позитивний досвід розвинених країн.

За словами Ларса Вестб’єрга, Данія засновала кліматичний фонд, в найближчих планах якого  розвиток діяльності і в Україні. Першим завданням Фонд вважає надання 1,5 млн євро на реалізацію масштабного проекту з встановлення вітряків, а також на менші проекти (оформлення доступних кредитів до 6-8% на утеплення будинків чи заміну котлів) у Львівскій області.  
← Предыдущая заметка
Запорожцы могут бесплатно научиться управлять своим домом
→ Следующая заметка
В Київі пройде форум з питань енергоефективності