Столичний комунальний сектор занурюється в інтернет

У тестовому режимі розпочали роботу модернізований сайт комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» та сайт комунального концерну «Центр комунального сервісу» (офіційна інформація з сайту КМДА).  

Метою зазначених ресурсів є надання мешканцям столиці вичерпної інформації про комунальні послуги та платежі (нарахування у поточному місяці та історію сплат), а також запровадження онлайн-консультацій.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, наразі триває активна робота з удосконалення функціоналу обох інтернет порталів, які вже зараз доступні в тестовому режимі. Він підкреслив, що корисними стануть слушні пропозиції користувачів щодо наповнення та навігації сайту. Оновлений сайт КП ГІОЦ має опцію «Особистий кабінет», який дає можливість отримати дані щодо будинку та власних платежів за житлово-комунальні послуги.

Зараз завершується підготовка опції «Запитання фахівцю», де кожен користувач зможе поставити своє питання фахівцю Центру комунального сервісу та отримати відповідь в електронному вигляд.

Офіційну презентацію остаточних версій ресурсів заплановано на листопад 2015.

 

Інформація з сайту www.ukrinform.ua/
← Предыдущая заметка
Приклад заповнення протоколу установчих зборів ОСББ та листків письмового опитування до нього
→ Следующая заметка
Запорожцы смогут передать показания электросчетчика, зайдя на сайт