Ліфтам Запоріжжя необхідно біля 2-х мільйонів

Ліфтам Запоріжжя необхідно біля 2-х мільйонів
За словами першого заступника міського голови Андрія Іванова, міськрада планує виділити цільові кошти на проведення ремонту і технічної експертизи ліфтів міста Запоріжжя. Йдеться про загальну суму у розмірі 2-х млн. гривен, яка буде спрямована на технічну експертизу, а також продовження періоду експлуатації ліфтів, що відслужили допустимий термін.
Ні для кого не секрет, що велика частина усіх ліфтів міста не повинна використовуватися зважаючи на допустимий 25-річний термін експлуатації. Для того, щоб ліфти продовжили роботу, необхідним кроком є проведення термінової технічної експертизи і модернізації.
Бюджетом міста закладені на ці цілі 2 млн. гривен. Андрій Іванов розпорядився не затягувати на початку наступного тижня надати кошторисну вартість ремонту і модернізації 437 міських ліфтів, по яких вже завершена технічна експертиза. Також фахівці зобов'язані зайнятися проведенням подальшої експертизи по 230 ліфтам, які вже відпрацювали допустимий термін експлуатації.
Як сказав перший заступник мера, на сьогодні йдеться про надання вирішення оперативних питань у сфері ліфтового господарства. Починаючи з наступного року, вступить в дію п'ятирічний план відносно підготовки комплексної програми реконструкції усіх запорізьких ліфтів.