ОСББ отримає підтримку Держенергоефективності з питань енергоефективності

За словами заступника голови Держенергоефективності Сергія Дубовик, розроблено проект постанови Уряду, який передбачає компенсацію державою 40% суми кредиту для ОСББ на енергоефективне обладнання та матеріали.
Ці питання обговорювалися  органами державної влади та органами місцевого самоврядування на прикладах окремих актуальних питань соціально-економічного розвитку України". Прес-служба Держенергоефективності наголошує, що «Державна підтримка надаватиметься на придбання енергозберігаючих двокамерних склопакетів для вікон, індивідуальних теплових пунктів, засобів обліку тепла і води, модернізацію систем освітлення у місцях загального користування тощо.
Це вже другий механізм державної підтримки спрямований саме на потреби населення.
Окрім надання співфінансування для підвищення енергоефективності в будівлях, проект сприятиме також збільшенню кількості ОСББ в країні».
«Наразі проект перебуває на стадії погодження із зацікавленими органами влади. Саме на цьому етапі для нас особливо важливими є співпраця з місцевими громадами, їхня думка та підтримка такого механізму. Варто зазначити, що проект отримав прихильність громадських організацій, асоціацій ОСББ та міжнародних експертів», – проінформував пан Дубовик.