Україно-німецький проект «Створення енергетичних агентств в Україні»

Голова Держенергоефективності України Сергій Савчук зустрівся з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в особі директора проекту «Створення енергетичних агентств в Україні» Роберта Кюнне. Мета зустрічі: розвиток напрямів можливої співпраці в рамках реалізації представленого проекту. Агентство має за мету розповсюдження енергетичних агентств в різних регіонах України, оскільки підвищення енергоефективності має стратегічне значення для України у ці часи. Вирішенню цього питання може допомогти досвід європейських партнерів.
За словами директора проекту «Створення енергетичних агентств в Україні» Роберта Кюнне, створення двох регіональних енергетичних агентств в Україні та надання ними консультативної та фінансової підтримки розкриє потенціал для економії енергії та підвищення енергоефективності на регіональному та муніципальному рівнях. Наразі мова йде про реалізацію перших проектів.
Сторони досягли домовленності про співпрацю з проектом «Створення енергетичних агентств в Україні» в реалізації проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики в Україні.
За матеріалами сайту Держенергоефективності www.saee.gov.ua/