Нове в законодавстві для ОСББ та ЖБК

Реформи не бувають легкими, але успішними реформи можуть бути тільки тоді, коли в них вірять ті, заради кого ці реформи проводяться.
З 1 січня 2015 року набула  чинності податкова реформа.
Чи вплине податкова реформа  на ПДВ, податок на прибуток, нерухомість, землю та пасивні доходи, ПДФО, податкову соціальну пільгу,  ЄСВ, військовий збір, звітування неприбуткових організацій та спосіб подання звітів та ін. – про це буде йти мова на семінарі «Нове в законодавстві для ОСББ та ЖБК», який громадська організація «Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія» проводить для своїх членів.
Семінар відбудеться 21 січня 2015 року о 15-00 у великій залі Запорізької ради  (м. Запоріжжя, пр-т. Леніна,206), реєстрація учасників з 14-40.
Учасники семінару:
— представники Головного управління ДФС в Запорізькій області та представників ДПІ у районах м. Запоріжжя
— представники ОСББ та ЖБК – члени громадської організації «Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія»;
— представники Запорізького виконкому, департаментів ЖКГ ОДА та запорізького виконкому.
Мета проведення семінару -  ознайомити членів громадської організації «Вікторія» із новими нормами податкового законодавства, які набрали чинності з 01 січня 2015 року та використання їх в практичній діяльності ОСББ та ЖБК.