ЗРЦП «КРУГ»

ЗРЦП «КРУГ»

ЗРЦП «КРУГ» - це громадська організація, яка заснована  з метою сприяння створенню у Запоріжжі та всіх містах і містечках області об*єднань співвласників  багатоквартирних будинків.

 

Запоріжжя, нажаль, займає останні позиції  в сфері переходу  комунального житлового сектору на реї ОСББ. Причини цього відставання, як і занепаду ЖКХ в цілому, багато в чому криються у відсутності знань про технології створення та управління ОСББ.  Процес об*єднання мешканців багатоповерхівок  вперся в затори з міфів та недолугих тлумачень різних бюрократичних положень та державних директив.

 

Якщо в центральних та західних областях України доля ОСББ в загальному масиві житлового комплексу складає від 48% до 86%, то у Запоріжжі  - не перевищує 4%. Більше того, обласний центр опинився позаду своїх «менших братів» - Мелітополя та Бердянська, де процес об*еднання співвласників йде швидкими темпами. А потерпають від такої ситуації прості запорожці, бо кожний дім, як і кожна квартира заслуговує на ефектине управління.

 

Саме тому ЗРПЦ «КРУГ» взяв на себе місію просвітницької діяльності та надання практичних консультацій  всім громадянам, які мають намір створити ОСББ. Більше того, ЗРПЦ «КРУГ» має своєю метою пропагувати технології ефективного управління багатоквартирними будинками, бо це єдиний шлях виходу з комунальної кризи, та єдиний спосіб створити міцний добробут мешканців багатоповерхівок.

 

Головні напрямки діяльності ЗРПЦ «КРУГ»:

​-проведення інформаційно-просвітницької діяльності;

-кординація зусиль та конструктивна взаємодія з органами державної влади та місцевого самоврядува;

-формування свідомості ефективного власника житла  серед мешканців багатоквартирних будинків;

-підвищення обізнаності громадян щодо енергоефективності в багатоквартирних будинках; 

-сприяння створенню нових ОСББ та методичне забезпечення з питань сталого існування  ОСББ та ЖБК;

-проведення цільових громадсько-інфрмаційних компаній що пропагують створення ОСББ та виконання енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках

 

Партнери ЗРПЦ «КРУГ»:

-ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА «НАШ ДІМ»

-Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної  державної адміністрації

-Асоціація «Власники житлових будинків Мелітополя»

-Департамент житлово-комунального господарства Запорізької міської ради  

-ТОВ «Бухгалтер-онлайн»

-Громадська організація  «ЧИСТА ЕНЕРГІЯ» та інші громадські та підрядні  організації, фінансові установи.

 

ЗРЦП «КРУГ» Адреса: Україна 69037, м.  Запоріжжя,  пр. Леніна, буд. 214, каб. 5 тел./факс : +38 (061) 224-03-17,  097-318-80-91; 093-441-02-46

e-mail: krug.zp@ua.fm

http://www.krug.zp.ua